O nás

Naše historie

Firma byla založena již v roce 19.10.1993 a její realitní činnost a činnost organizačních a ekonomických poradců se po 10 letech její existence vyprofilovala do renomované makléřské společnosti v oblasti pojišťovnictví.

Naše know-how

Poskytujeme kompletní špičkové poradenství pro podnikatelská a průmyslová rizika na nejvyšší úrovni. Zprostředkováváme i všechny další druhy pojištění. Vyřizujeme za klienty pojistné události. Do naší práce se promítají dlouholeté zkušenosti v oboru.

Naše filosofie

Pojišťovací makléř je zprostředkovatelem pojištění, to znamená, že zastupuje klienta v jednání s pojišťovnami, vždy hájí jeho zájmy a zastupuje ho ve všech činnostech spjatých s pojištěním. Spoluprací s námi klienti ušetří čas, který pak mohou plně věnovat svojí činnosti. Ušetří také provozní náklady, protože se jim o oblast pojištění stará profesionální partner. Přebíráme za klienta veškerou starost o oblast pojištění, tj. přípravu podkladů pro pojišťovny, poptávku pojistných programů a výběr nejoptimálnějšího řešení, správu pojistných smluv a jejich obnov. Za kvalitu poskytovaných služeb ručíme a klientovi po celou dobu smluvního vztahu zajišťujeme komplexní servis včetně asistence při likvidacích pojistných událostí. To znamená, že v případě pojistné události klientovi pomůžeme v jednáních s pojišťovnou tak, aby výsledek byl v jeho prospěch. Máme dokonalý přehled o pojistném trhu, což nám dává nezávislý pohled a klientovi vždy poradíme optimální řešení jeho pojistných potřeb a doporučíme mu pojišťovnu, která je pro něho nejvhodnější. Rozsah poskytovaných brokerských služeb je na vysoké profesionální úrovni a řídíme se vždy individuálním přístupem vůči každému klientovi.Všechny služby poskytujeme klientovi bezplatně.

I my jsme pojištěni

V souladu se zákonem je společnost pojištěna na odpovědnost za škodu zprostředkovatele pojištění.

zkušenost

Někteří naši spolupracovníci jsou v oboru již přes 20 let.

důvěhodnost

Přebíráme rizika a jsme pojištěni na odpovědnost za škodu.

profesionalita

Vždy předložíme několik nabídek, vysvětlíme, Vy rozhodnete.

dostupnost

Náš tým je připraven se Vám věnovat kdekoliv v rámci ČR.